Продукція > TDK > VLC6045T-680M
VLC6045T-680M
VLC6045T-680M TDK
VLC6045.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 68uH
на замовлення 280 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 900MA 410MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 410mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 900mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 900 mA.
Інші пропозиції VLC6045T-680M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLC6045T-680M VLC6045T-680M Виробник : TDK Corporation VLC6045.pdf Description: FIXED IND 68UH 900MA 410MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 410mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 900mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 900 mA