Продукція > TDK > VLCF4020T-101MR26
VLCF4020T-101MR26
VLCF4020T-101MR26 TDK
inductor_commercial_power_vlcf4020_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 100UH 260MA 1.4 OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.4Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 260mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 260 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - VLCF4020T-101MR26 - Drahtgewickelte Induktivität, 100 µH, 1.4 ohm, 450 mA, VLCF Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 100µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 1.4ohm, Eigenresonanzfrequenz: -, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 450mA, Produktlänge: 4mm, euEccn: NLR, Produktpalette: VLCF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 4mm, SVHC: Melamine (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLCF4020T-101MR26 VLCF4020T-101MR26 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlcf4020_en.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 0.45A 1.4Ohm DCR 1515 T/R
Кількість Ціна
VLCF4020T-101MR26 VLCF4020T-101MR26 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlcf4020_en.pdf Power Inductors - SMD 100uH 0.26A 4x4x2.0mm
на замовлення 31 шт:
Мінімальне замовлення: 11
VLCF4020T-101MR26 VLCF4020T-101MR26 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlcf4020_en.pdf Description: FIXED IND 100UH 260MA 1.4 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 260 mA
Мінімальне замовлення: 10
VLCF4020T-101MR26 VLCF4020T-101MR26 Виробник : TDK 2724098.pdf Description: TDK - VLCF4020T-101MR26 - Drahtgewickelte Induktivität, 100 µH, 1.4 ohm, 450 mA, VLCF Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 100µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 1.4ohm
Eigenresonanzfrequenz: -
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 450mA
Produktlänge: 4mm
euEccn: NLR
Produktpalette: VLCF Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 4mm
SVHC: Melamine (23-Jan-2024)
на замовлення 23 шт:
на замовлення 286 шт:
товару немає в наявності