Продукція > TDK > VLCF4020T-270MR48
VLCF4020T-270MR48
VLCF4020T-270MR48 TDK
inductor_commercial_power_vlcf4020_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 27UH 480MA 496 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 496mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 480mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 480 mA
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 27UH 480MA 496 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 496mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 480mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 27 µH, Current Rating (Amps): 480 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLCF4020T-270MR48 VLCF4020T-270MR48 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlcf4020_en.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 27uH 20% 100KHz Ferrite 0.8A 0.496Ohm DCR 1515 T/R
Кількість Ціна
VLCF4020T-270MR48 VLCF4020T-270MR48 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlcf4020_en.pdf Description: FIXED IND 27UH 480MA 496 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 480 mA
Мінімальне замовлення: 10
товару немає в наявності
VLCF4020T-270MR48 VLCF4020T-270MR48 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlcf4020_en.pdf Power Inductors - SMD 27uH 0.48A 4x4x2.0mm