Продукція > TDK CORPORATION > VLCF4020T-330MR47
VLCF4020T-330MR47
VLCF4020T-330MR47 TDK Corporation
inductor_commercial_power_vlcf4020_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 33UH 470MA 628MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 628mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 470mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 470 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 470MA 628MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 628mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 470mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 470 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLCF4020T-330MR47 VLCF4020T-330MR47 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlcf4020_en.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 0.69A 0.628Ohm DCR 1515 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Мінімальне замовлення: 565
VLCF4020T-330MR47 VLCF4020T-330MR47 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlcf4020_en.pdf Power Inductors - SMD 33uH 0.47A 4x4x2.0mm
Мінімальне замовлення: 12
VLCF4020T-330MR47 VLCF4020T-330MR47 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlcf4020_en.pdf Description: FIXED IND 33UH 470MA 628MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 470 mA
Мінімальне замовлення: 11