Продукція > TDK CORPORATION > VLCF4024T-101MR30-2
VLCF4024T-101MR30-2
VLCF4024T-101MR30-2 TDK Corporation
inductor_commercial_power_vlcf4024-2_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 100UH 300MA 1.21OHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.21Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 300mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 268 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 300MA 1.21OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.21Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 300mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLCF4024T-101MR30-2 VLCF4024T-101MR30-2 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlcf4024-2_en.pdf Power Inductors - SMD 100uH 0.3A 1.05ohms 20%
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
VLCF4024T-101MR30-2 VLCF4024T-101MR30-2 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlcf4024-2_en.pdf Description: FIXED IND 100UH 300MA 1.21OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 300 mA