Продукція > TDK > VLCF4024T-330MR55-2
VLCF4024T-330MR55-2
VLCF4024T-330MR55-2 TDK
inductor_commercial_power_vlcf4024-2_en.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 33uH 0.55A 380mOhms 20%
на замовлення 155 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLCF4024T-330MR55-2 VLCF4024T-330MR55-2 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlcf4024-2_en.pdf Description: FIXED IND 33UH 550MA 438MOHM SMD
на замовлення 494 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5