Продукція > TDK CORPORATION > VLCF4028T-101MR33-2
VLCF4028T-101MR33-2
VLCF4028T-101MR33-2 TDK Corporation
inductor_commercial_power_vlcf4028-2_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 100UH 330MA 1 OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 330mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 330 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 330MA 1 OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 330mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 330 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLCF4028T-101MR33-2 VLCF4028T-101MR33-2 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlcf4028-2_en.pdf Description: FIXED IND 100UH 330MA 1 OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 330 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
VLCF4028T-101MR33-2 VLCF4028T-101MR33-2 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlcf4028-2_en.pdf Power Inductors - SMD 100uH