Продукція > TDK CORPORATION > VLCF4028T-1R2N2R7-2
VLCF4028T-1R2N2R7-2
VLCF4028T-1R2N2R7-2 TDK Corporation
inductor_commercial_power_vlcf4028-2_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.2UH 2.71A 32MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 32mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.71A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 2.71 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2UH 2.71A 32MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 32mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.71A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 2.71 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLCF4028T-1R2N2R7-2 VLCF4028T-1R2N2R7-2 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlcf4028-2_en.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 2.71A 32MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 2.71 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
VLCF4028T-1R2N2R7-2 VLCF4028T-1R2N2R7-2 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlcf4028-2_en.pdf Power Inductors - SMD 1.2uH