VLCF5020T-100MR87 TDK
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - VLCF5020T-100MR87 - Drahtgewickelte Induktivität, gewickelt, Ferrit, 10 µH, 0.182 ohm, 1.56 A, VLCF Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 10µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.182ohm, Eigenresonanzfrequenz: -, Bauform - Leistungsinduktivität: 5mm x 5mm x 2mm, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 1.56A, RMS-Strom Irms: 1.56A, Sättigungsstrom (Isat): 870mA, Produktlänge: 5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: VLCF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 5mm, SVHC: Melamine (23-Jan-2024).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VLCF5020T-100MR87 | Виробник : TDK Corporation |
Description: FIXED IND 10UH 870MA 182MOHM SMDPackaging: Tape & Reel (TR) Tolerance: ±20% Package / Case: Nonstandard Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) Mounting Type: Surface Mount Shielding: Shielded Type: Drum Core, Wirewound Operating Temperature: -40°C ~ 105°C DC Resistance (DCR): 182mOhm Max Current - Saturation (Isat): 870mA Material - Core: Ferrite Inductance Frequency - Test: 100 kHz Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm) Part Status: Active Inductance: 10 µH Current Rating (Amps): 870 mA |
на замовлення 3500 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.56A 0.182Ohm DCR 2020 T/R |
на замовлення 16500 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Description: TDK - VLCF5020T-100MR87 - Drahtgewickelte Induktivität, 10 µH, 0.182 ohm, 1.56 A, VLCF SeriestariffCode: 85045000 Produkthöhe: 2mm rohsCompliant: YES Induktivität: 10µH Bauart der Induktivität: Geschirmt Induktivitätstoleranz: 20% hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Bauform/Gehäuse der Induktivität: - DC-Widerstand, max.: 0.182ohm Eigenresonanzfrequenz: - usEccn: EAR99 Kernmaterial: Ferrit DC-Nennstrom: 1.56A Produktlänge: 5mm euEccn: NLR Produktpalette: VLCF Series productTraceability: Yes-Date/Lot Code Produktbreite: 5mm SVHC: Melamine (23-Jan-2024) |
Description: FIXED IND 10UH 870MA 182MOHM SMDTolerance: ±20% Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: Nonstandard Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) Mounting Type: Surface Mount Shielding: Shielded Type: Drum Core, Wirewound Operating Temperature: -40°C ~ 105°C DC Resistance (DCR): 182mOhm Max Current - Saturation (Isat): 870mA Material - Core: Ferrite Inductance Frequency - Test: 100 kHz Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm) Part Status: Active Inductance: 10 µH Current Rating (Amps): 870 mA |
Power Inductors - SMD 10uH 0.87A 5x5x2.0mm |
Description: TDK - VLCF5020T-100MR87 - Drahtgewickelte Induktivität, 10 µH, 0.182 ohm, 1.56 A, VLCF SeriestariffCode: 85045000 Produkthöhe: 2mm rohsCompliant: YES Induktivität: 10µH Bauart der Induktivität: Geschirmt Induktivitätstoleranz: 20% hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Bauform/Gehäuse der Induktivität: - DC-Widerstand, max.: 0.182ohm Bauform - Induktivität: 5.3mm x 5mm x 2mm Eigenresonanzfrequenz: - usEccn: EAR99 Kernmaterial: Ferrit DC-Nennstrom: 1.56A Produktlänge: 5mm euEccn: NLR Produktpalette: VLCF Series productTraceability: Yes-Date/Lot Code Produktbreite: 5mm SVHC: Melamine (23-Jan-2024) |