Продукція > TDK > VLCF5020T-150MR71
VLCF5020T-150MR71
VLCF5020T-150MR71 TDK
inductor_commercial_power_vlcf5020_en.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 15uH 0.71A 5x5x2.0mm
на замовлення 59 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 710MA 256MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 256mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 710mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 710 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLCF5020T-150MR71 VLCF5020T-150MR71 Виробник : TDK vlcf5020t-150mr71.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.3A 0.256Ohm DCR 2020 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
VLCF5020T-150MR71 VLCF5020T-150MR71 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlcf5020_en.pdf Description: FIXED IND 15UH 710MA 256MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 256mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 710mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 710 mA
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 710 mA