VLCF5020T-2R2N2R6-3 TDK
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 2.2UH 2.62A 43 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 43mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.62A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.62 A
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - VLCF5020T-2R2N2R6-3 - Leistungsinduktivität (SMD), gewickelt, Ferrit, 2.2 µH, 3.25 A, Geschirmt, 2.62 A, VLCF Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 2.2µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 30%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.043ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 5mm x 5mm x 2mm, isCanonical: N, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 3.25A, Sättigungsstrom (Isat): 2.62A, Produktlänge: 5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: VLCF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 5mm, SVHC: Melamine (04-Feb-2026).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||||
на замовлення 2500 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 3.25A 0.043Ohm DCR 2020 T/R |
на замовлення 173000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Category: InductorsDescription: Inductor: ferrite; SMD; 2.2uH; 2.76A; R: 71mΩ; ±30%; VLCF Type of inductor: ferrite Mounting: SMD Inductance: 2.2µH Operating current: 2.76A Resistance: 71mΩ Tolerance: ±30% Manufacturer series: VLCF |
Power Inductors - SMD 2.2uH 30% |
Description: TDK - VLCF5020T-2R2N2R6-3 - Leistungsinduktivität (SMD), 2.2 µH, 3.25 A, Geschirmt, 2.62 A, VLCF SeriestariffCode: 85045000 Produkthöhe: 2mm rohsCompliant: YES Induktivität: 2.2µH Bauart der Induktivität: Geschirmt Induktivitätstoleranz: ± 30% hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Bauform/Gehäuse der Induktivität: - DC-Widerstand, max.: 0.043ohm Bauform - Leistungsinduktivität: 5mm x 5mm x 2mm isCanonical: Y usEccn: EAR99 RMS-Strom Irms: 3.25A Sättigungsstrom (Isat): 2.62A Produktlänge: 5mm euEccn: NLR Produktpalette: VLCF Series productTraceability: Yes-Date/Lot Code Produktbreite: 5mm SVHC: Melamine (04-Feb-2026) |
Description: FIXED IND 2.2UH 2.62A 43 MOHMTolerance: ±30% Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: Nonstandard Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) Mounting Type: Surface Mount Shielding: Shielded Type: Drum Core, Wirewound Operating Temperature: -40°C ~ 105°C DC Resistance (DCR): 43mOhm Max Current - Saturation (Isat): 2.62A Material - Core: Ferrite Inductance Frequency - Test: 100 kHz Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm) Part Status: Active Inductance: 2.2 µH Current Rating (Amps): 2.62 A |