Продукція > TDK CORPORATION > VLCF5020T-2R7N2R2-3
VLCF5020T-2R7N2R2-3
VLCF5020T-2R7N2R2-3 TDK Corporation
inductor_commercial_power_vlcf5020-3_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.7UH 2.28A 54MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 54mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.28A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 2.28 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 2.28A 54MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 54mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.28A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 2.28 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLCF5020T-2R7N2R2-3 VLCF5020T-2R7N2R2-3 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlcf5020-3_en.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 2.28A 54MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 2.28 A
на замовлення 940 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
VLCF5020T-2R7N2R2-3 VLCF5020T-2R7N2R2-3 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlcf5020-3_en.pdf Power Inductors - SMD 2.7uH 30%
на замовлення 330 шт:
Мінімальне замовлення: 6
VLCF5020T-2R7N2R2-3 VLCF5020T-2R7N2R2-3 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlcf5020-3_en.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 2.7uH 30% 100KHz Ferrite 2.98A 0.054Ohm DCR 2020 T/R