Продукція > TDK CORPORATION > VLCF5020T-330MR48
VLCF5020T-330MR48
VLCF5020T-330MR48 TDK Corporation
inductor_commercial_power_vlcf5020_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 33UH 480MA 522MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 522mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 480mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 480 mA
Написати відгук
Description: TDK - VLCF5020T-330MR48 - Drahtgewickelte Induktivität, 33 µH, 0.522 ohm, 920 mA, 2020 [Metrisch 5050], VLCF Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 33µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 2020 [Metrisch 5050], DC-Widerstand, max.: 0.522ohm, Bauform - Induktivität: 5.3mm x 5mm x 2mm, Eigenresonanzfrequenz: -, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 920mA, Produktlänge: 5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: VLCF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 5mm, SVHC: Melamine (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLCF5020T-330MR48 VLCF5020T-330MR48 Виробник : TDK vlcf5020t-330mr48.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 0.92A 0.522Ohm DCR 2020 T/R
на замовлення 35 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
VLCF5020T-330MR48 VLCF5020T-330MR48 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlcf5020_en.pdf Power Inductors - SMD 33uH 0.48A 5x5x2.0mm
Мінімальне замовлення: 9
VLCF5020T-330MR48 VLCF5020T-330MR48 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlcf5020_en.pdf Description: FIXED IND 33UH 480MA 522MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 480 mA
на замовлення 674 шт:
Мінімальне замовлення: 8
на замовлення 35 шт:
товару немає в наявності
VLCF5020T-330MR48 VLCF5020T-330MR48 Виробник : TDK 2124507.pdf Description: TDK - VLCF5020T-330MR48 - Drahtgewickelte Induktivität, 33 µH, 0.522 ohm, 920 mA, 2020 [Metrisch 5050], VLCF Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 33µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 2020 [Metrisch 5050]
DC-Widerstand, max.: 0.522ohm
Bauform - Induktivität: 5.3mm x 5mm x 2mm
Eigenresonanzfrequenz: -
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 920mA
Produktlänge: 5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: VLCF Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 5mm
SVHC: Melamine (21-Jan-2025)
товару немає в наявності
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 33µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.522ohm
Eigenresonanzfrequenz: -
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 920mA
Produktlänge: 5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: VLCF Series
Produktbreite: 5mm