Продукція > TDK CORPORATION > VLCF5020T-470MR40
VLCF5020T-470MR40
VLCF5020T-470MR40 TDK Corporation
inductor_commercial_power_vlcf5020_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 47UH 400MA 748MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 748mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 400mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 400 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 400MA 748MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 748mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 400mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLCF5020T-470MR40 VLCF5020T-470MR40 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlcf5020_en.pdf Power Inductors - SMD 47uH 0.4A 5x5x2.0mm
на замовлення 765 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
VLCF5020T-470MR40 VLCF5020T-470MR40 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlcf5020_en.pdf Description: FIXED IND 47UH 400MA 748MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 400 mA
Мінімальне замовлення: 9
VLCF5020T-470MR40 VLCF5020T-470MR40 Виробник : TDK vlcf5020t-470mr40.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 0.77A 0.748Ohm DCR 2020 T/R
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 16
на замовлення 100 шт: