Продукція > TDK > VLCF5028T-220MR71-2
VLCF5028T-220MR71-2
VLCF5028T-220MR71-2 TDK
inductor_commercial_power_vlcf5028-2_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 22UH 710MA 140 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 710mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 710 mA
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 710MA 140 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 710mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 710 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLCF5028T-220MR71-2 VLCF5028T-220MR71-2 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlcf5028-2_en.pdf Description: FIXED IND 22UH 710MA 140 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 710 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
VLCF5028T-220MR71-2 VLCF5028T-220MR71-2 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlcf5028-2_en.pdf Power Inductors - SMD 22uH