Продукція > TDK CORPORATION > VLCF5028T-221MR22-2
VLCF5028T-221MR22-2
VLCF5028T-221MR22-2 TDK Corporation
inductor_commercial_power_vlcf5028-2_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 220UH 220MA 1.38 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.38Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 220mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 220 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 220MA 1.38 OHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.38Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 220mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 220 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLCF5028T-221MR22-2 VLCF5028T-221MR22-2 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlcf5028-2_en.pdf Description: FIXED IND 220UH 220MA 1.38 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 220 mA
на замовлення 706 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
VLCF5028T-221MR22-2 VLCF5028T-221MR22-2 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlcf5028-2_en.pdf Power Inductors - SMD 220uH