Продукція > TDK > VLF10040T-150M3R1
VLF10040T-150M3R1
VLF10040T-150M3R1 TDK
VLF10040.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 15uH 20%
на замовлення 322 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 3.1A 42 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 42mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 3.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF10040T-150M3R1 VLF10040.pdf
на замовлення 8000 шт:
VLF10040T-150M3R1 VLF10040T-150M3R1 Виробник : TDK Corporation VLF10040.pdf Description: FIXED IND 15UH 3.1A 42 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 42mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A