Продукція > TDK CORPORATION > VLF10040T-221MR81
VLF10040T-221MR81
VLF10040T-221MR81 TDK Corporation
VLF10040.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 220UH 810MA 537 MOHM
на замовлення 2072 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF10040T-221MR81 VLF10040T-221MR81 Виробник : TDK Corporation VLF10040.pdf Description: FIXED IND 220UH 810MA 537 MOHM