Продукція > VLF > VLF10040T-2R2N7R1
VLF10040T-2R2N7R1
VLF10040.pdf
Виробник:
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 7.1A 9.5MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 9.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 7.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF10040T-2R2N7R1 VLF10040T-2R2N7R1 Виробник : TDK Corporation VLF10040.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 7.1A 9.5MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 9.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 7.1 A