Продукція > TDK CORPORATION > VLF10040T-331MR67
VLF10040T-331MR67
VLF10040T-331MR67 TDK Corporation
VLF10040.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 330UH 670MA 870 MOHM
на замовлення 244 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF10040T-331MR67 VLF10040T-331MR67 Виробник : TDK Corporation VLF10040.pdf Description: FIXED IND 330UH 670MA 870 MOHM
на замовлення 244 шт: