Продукція > TDK CORPORATION > VLF10045T-101M1R3
VLF10045T-101M1R3
VLF10045T-101M1R3 TDK Corporation
VLF10045.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 100UH 1.3A 250 MOHM
на замовлення 2626 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF10045T-101M1R3 VLF10045T-101M1R3 Виробник : TDK Corporation VLF10045.pdf Description: FIXED IND 100UH 1.3A 250 MOHM