Продукція > TDK CORPORATION > VLF10045T-2R2N7R4
VLF10045T-2R2N7R4
VLF10045T-2R2N7R4 TDK Corporation
VLF10045.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 7.4A 10.2MOHM SM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 10.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 7.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 7.4A 10.2MOHM SM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 10.2mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 7.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF10045T-2R2N7R4 VLF10045T-2R2N7R4 Виробник : TDK Corporation VLF10045.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 7.4A 10.2MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 7.4 A