Продукція > TDK CORPORATION > VLF12060T-100M6R2
VLF12060T-100M6R2
VLF12060T-100M6R2 TDK Corporation
VLF12060.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 6.2A 16 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.461" W (12.00mm x 11.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 16mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 6.2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 6.2A 16 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.461" W (12.00mm x 11.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 16mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 6.2 A.