Продукція > VLF > VLF12060T-150M5R0
VLF12060T-150M5R0
VLF12060.pdf
Виробник:
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 5A 26 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.461" W (12.00mm x 11.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 26mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF12060T-150M5R0 VLF12060T-150M5R0 Виробник : TDK Corporation VLF12060.pdf Description: FIXED IND 15UH 5A 26 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.461" W (12.00mm x 11.70mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 26mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 5 A