Продукція > TDK > VLF12060T-2R7N100
VLF12060T-2R7N100
VLF12060T-2R7N100 TDK
e531_vlf12060-25722.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 2.7uH 30%
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 10A 6.4 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.461" W (12.00mm x 11.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 6.4mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 12A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 10 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF12060T-2R7N100 VLF12060T-2R7N100 Виробник : TDK Corporation VLF12060.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 10A 6.4 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.461" W (12.00mm x 11.70mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 6.4mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 12A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 10 A