Продукція > TDK CORPORATION > VLF252010MT-150M-CA
VLF252010MT-150M-CA
VLF252010MT-150M-CA TDK Corporation
VLF252010MT-CA_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 530MA 870MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 870mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 340mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 530 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 530MA 870MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 870mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 340mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 530 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252010MT-150M-CA VLF252010MT-150M-CA Виробник : TDK Corporation VLF252010MT-CA_Series.pdf Description: FIXED IND 15UH 530MA 870MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 530 mA