Продукція > TDK CORPORATION > VLF252010MT-1R0N-CA
VLF252010MT-1R0N-CA
VLF252010MT-1R0N-CA TDK Corporation
VLF252010MT-CA_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 2.25A 59 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 59mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.41A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.25 A
на замовлення 1795 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 2.25A 59 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 59mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.41A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 2.25 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252010MT-1R0N-CA VLF252010MT-1R0N-CA Виробник : TDK Corporation VLF252010MT-CA_Series.pdf Description: FIXED IND 1UH 2.25A 59 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.25 A