Продукція > TDK > VLF252010MT-1R0N
VLF252010MT-1R0N
VLF252010MT-1R0N TDK
tdk_e531_vlf-1207148.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors RECOMMENDED ALT 810-VLS25201HBX1R0M1
на замовлення 1930 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252010MT-1R0N VLF252010MT-1R0N Виробник : TDK Corporation VLF252010MT_Series.pdf Description: FIXED IND 1UH 2.25A 59 MOHM SMD
товару немає в наявності