Продукція > TDK CORPORATION > VLF252010MT-1R5N-CA
VLF252010MT-1R5N-CA
VLF252010MT-1R5N-CA TDK Corporation
inductor_automotive_power_vlf252010mt-ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 990MA 90 MOHM
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors RECOMMENDED ALT 810-VLS5045EX1R5NCA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252010MT-1R5N-CA VLF252010MT-1R5N-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vlf252010mt-ca_en.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 990MA 90 MOHM