Продукція > TDK CORPORATION > VLF252010MT-220M-CA
VLF252010MT-220M-CA
VLF252010MT-220M-CA TDK Corporation
inductor_automotive_power_vlf252010mt-ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 260MA 1.26 OHM
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors RECOMMENDED ALT 810-VLS5045EX220MCA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252010MT-220M-CA VLF252010MT-220M-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vlf252010mt-ca_en.pdf Description: FIXED IND 22UH 260MA 1.26 OHM