Продукція > TDK > VLF252010MT-2R2M
VLF252010MT-2R2M
VLF252010MT-2R2M TDK
tdk_e531_vlf-1207148.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors RECOMMENDED ALT 810-VLS25201HBX2R2M1
на замовлення 77 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252010MT-2R2M VLF252010MT-2R2M Виробник : TDK Corporation VLF252010MT_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.47A 120 MOHM
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)