Продукція > TDK > VLF252012MT-100M-CA
VLF252012MT-100M-CA
VLF252012MT-100M-CA TDK
ithdrawn_inductor_automotive_power_vlf252012mt-ca_-1131819.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 10uH 410mohms 780mA PWR Wound Automotive
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 780MA 410MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 410mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 460mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 780 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252012MT-100M-CA VLF252012MT-100M-CA Виробник : TDK Corporation VLF252012MT-CA.pdf Description: FIXED IND 10UH 780MA 410MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 410mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 460mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 780 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 780 mA