Продукція > TDK CORPORATION > VLF252012MT-1R0N-CA
VLF252012MT-1R0N-CA
VLF252012MT-1R0N-CA TDK Corporation
VLF252012MT-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 2.47A 52 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252012MT-1R0N-CA VLF252012MT-1R0N-CA Виробник : TDK Corporation VLF252012MT-CA.pdf Description: FIXED IND 1UH 2.47A 52 MOHM SMD