Продукція > TDK CORPORATION > VLF252012MT-1R0N
VLF252012MT-1R0N
VLF252012MT-1R0N TDK Corporation
VLF252012MT_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 2.47A 52 MOHM SMD
на замовлення 1958 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252012MT-1R0N VLF252012MT-1R0N Виробник : TDK Corporation VLF252012MT_Series.pdf Description: FIXED IND 1UH 2.47A 52 MOHM SMD