Продукція > TDK CORPORATION > VLF252012MT-1R5N
VLF252012MT-1R5N
VLF252012MT-1R5N TDK Corporation
inductor_commercial_power_vlf252012mt_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 2.17A 69 MOHM
на замовлення 3740 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252012MT-1R5N VLF252012MT-1R5N Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlf252012mt_en.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 2.17A 69 MOHM