Продукція > TDK CORPORATION > VLF252012MT-220M
VLF252012MT-220M
VLF252012MT-220M TDK Corporation
VLF252012MT_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 460MA 1 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252012MT-220M VLF252012MT-220M Виробник : TDK Corporation VLF252012MT_Series.pdf Description: FIXED IND 22UH 460MA 1 OHM SMD