Продукція > TDK > VLF252012MT-2R2M-CA
VLF252012MT-2R2M-CA
VLF252012MT-2R2M-CA TDK
ithdrawn_inductor_automotive_power_vlf252012mt-ca_-1131819.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors
на замовлення 1958 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 940MA 100 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252012MT-2R2M-CA VLF252012MT-2R2M-CA Виробник : TDK Corporation VLF252012MT-CA.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 940MA 100 MOHM