Продукція > TDK > VLF252012MT-2R2M
VLF252012MT-2R2M
VLF252012MT-2R2M TDK
ithdrawn_inductor_commercial_power_vlf252015mt_en-1140934.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 2.2uH 0.1ohms 0.94A +/-20%
на замовлення 3545 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.67A 100MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 940mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.67 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252012MT-2R2M VLF252012MT-2R2M Виробник : TDK Corporation VLF252012MT_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.67A 100MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 940mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.67 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.67 A