Продукція > TDK > VLF252012MT-3R3M
VLF252012MT-3R3M
VLF252012MT-3R3M TDK
nductor_commercial_power_vlf252012mt_en-837255.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 3.3uH 0.15ohms 0.7A +/-20%
на замовлення 1940 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 1.39A 150MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 700mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1.39 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252012MT-3R3M VLF252012MT-3R3M Виробник : TDK Corporation VLF252012MT_Series.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.39A 150MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 700mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.39 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.39 A