Продукція > TDK CORPORATION > VLF252012MT-4R7M-CA
VLF252012MT-4R7M-CA
VLF252012MT-4R7M-CA TDK Corporation
VLF252012MT-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 1.09A 220MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 690mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.09 A
на замовлення 1525 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1.09A 220MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 690mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.09 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252012MT-4R7M-CA VLF252012MT-4R7M-CA Виробник : TDK Corporation VLF252012MT-CA.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.09A 220MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.09 A