Продукція > TDK > VLF252012MT-6R8M
VLF252012MT-6R8M
VLF252012MT-6R8M TDK
VLF252012MT_Series.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 6.8UH 890MA 340 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 340mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 504mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 890 mA
на замовлення 794 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 890MA 340 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 340mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 504mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 890 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252012MT-6R8M VLF252012MT-6R8M Виробник : TDK VLF252012MT_Series.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 890MA 340 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 890 mA