Продукція > TDK CORPORATION > VLF252012MT-R47N
VLF252012MT-R47N
VLF252012MT-R47N TDK Corporation
VLF252012MT_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470NH 3.45A 29MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 29mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.89A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 3.45 A
на замовлення 1104 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 3.45A 29MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 29mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.89A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 3.45 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252012MT-R47N VLF252012MT-R47N Виробник : TDK Corporation VLF252012MT_Series.pdf Description: FIXED IND 470NH 3.45A 29MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 3.45 A