Продукція > TDK CORPORATION > VLF252015MT-100M
VLF252015MT-100M
VLF252015MT-100M TDK Corporation
VLF-M_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 940MA 280 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252015MT-100M VLF252015MT-100M Виробник : TDK Corporation VLF-M_Series.pdf Description: FIXED IND 10UH 940MA 280 MOHM