Продукція > TDK CORPORATION > VLF252015MT-150M-CA
VLF252015MT-150M-CA
VLF252015MT-150M-CA TDK Corporation
inductor_automotive_power_vlf252015mt-ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 340MA 450 MOHM
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252015MT-150M-CA VLF252015MT-150M-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vlf252015mt-ca_en.pdf Description: FIXED IND 15UH 340MA 450 MOHM