Продукція > TDK > VLF252015MT-150M
VLF252015MT-150M
VLF252015MT-150M TDK
ithdrawn_inductor_commercial_power_vlf252015mt_en-1140934.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 15uH 0.45ohms 0.34A +/-20%
на замовлення 1908 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252015MT-150M VLF252015MT-150M Виробник : TDK Corporation VLF-M_Series.pdf Description: FIXED IND 15UH 770MA 450 MOHM
товару немає в наявності