Продукція > TDK CORPORATION > VLF252015MT-1R0N
VLF252015MT-1R0N
VLF252015MT-1R0N TDK Corporation
VLF-M_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 3.13A 30 MOHM SMD
на замовлення 5940 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252015MT-1R0N VLF252015MT-1R0N Виробник : TDK Corporation VLF-M_Series.pdf Description: FIXED IND 1UH 3.13A 30 MOHM SMD