Продукція > TDK CORPORATION > VLF252015MT-1R5N
VLF252015MT-1R5N
VLF252015MT-1R5N TDK Corporation
inductor_commercial_power_vlf252015mt_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 2.58A 39 MOHM
на замовлення 3450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.5uH 0.039ohm 1.02A +/-20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252015MT-1R5N VLF252015MT-1R5N Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlf252015mt_en.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 2.58A 39 MOHM
VLF252015MT-1R5N VLF252015MT-1R5N Виробник : TDK ithdrawn_inductor_commercial_power_vlf252015mt_en-1140934.pdf Fixed Inductors 1.5uH 0.039ohm 1.02A +/-20%