Продукція > TDK CORPORATION > VLF252015MT-220M
VLF252015MT-220M
VLF252015MT-220M TDK Corporation
inductor_commercial_power_vlf252015mt_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 580MA 730 MOHM
на замовлення 2011 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252015MT-220M VLF252015MT-220M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlf252015mt_en.pdf Description: FIXED IND 22UH 580MA 730 MOHM
VLF252015MT-220M VLF252015MT-220M Виробник : TDK ithdrawn_inductor_commercial_power_vlf252015mt_en-1140934.pdf Fixed Inductors 22uH 0.73ohms 0.28A +/-20%