Продукція > TDK > VLF252015MT-2R2M-CA
VLF252015MT-2R2M-CA
VLF252015MT-2R2M-CA TDK
nductor_automotive_power_vlf252015mt-ca_en-837159.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors VLF252015MT-2R2M-CA
на замовлення 371 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 870MA 70 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252015MT-2R2M-CA VLF252015MT-2R2M-CA Виробник : TDK Corporation VLF252015MT-CA_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 870MA 70 MOHM
товару немає в наявності