Продукція > TDK CORPORATION > VLF252015MT-2R2M
VLF252015MT-2R2M
VLF252015MT-2R2M TDK Corporation
inductor_commercial_power_vlf252015mt_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 2.1A 70 MOHM SMD
на замовлення 2612 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF252015MT-2R2M VLF252015MT-2R2M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlf252015mt_en.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 2.1A 70 MOHM SMD